Submit link · Login · Register

Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek

Original link: https://www.dailymotion.com/video/x6c8tww

Google'ın geliştirdiği yeni yapay zeka, kendini eğiterek fotoğraflarınızı puanlayacak ve aralarından en iyilerini bulmanıza yardımcı olacak.

Fotoğraf uygulamaları resimlerdeki objeleri bulmanıza yardım edebiliyor ama bu resimlerin paylaşmaya değer olup olmadığını söylemiyor. Şimdilik bu konuda kendi fikrinizi kullanmak zorundasınız ama Google'ın geliştirdiği yeni yapay zeka yakında size bu konuda yardım etmeye başlayabilir.

KENDİNİ EĞİTİP FOTOĞRAFLARI PUANLIYOR

Google, üzerinde çalıştığı bir Nöral Görsel Değerlendirme (NIMA) sistemi hakkında detayları açıkladı. Bu sistem, hem teknik hem de estetik olarak sevme olasılığınıza göre resimleri puanlıyor. Sistem, fotoğraf yarışmaları gibi yerlerdeki fotoğraflardan ve bunlara verilen puanlardan kendini eğitiyor.

Sistem, eğer varsa referans fotoğraflar kullanabiliyor ama ideal hedef bir fotoğraf yoksa istatistiksel modelleri de kullanabiliyor. Haber


http://haberler.com/google-in-yeni-yapay-zekasi-geliyor-10388303-haberi/
Show more...

Tags

Related videos

See also

Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek 3gp mp4 HD video, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek Video Songs, Video, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek bollywood movie video 3gp, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek video Download mp4 , Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek hindi movie, songs download, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek all video download, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek Hd Video Songs, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek full song download, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek Movie Download, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek Bollywood Songs, New Song,Out Now!, Fotoğraf Seçme Derdi Bitiyor! Google'ın Yeni Yapay Zekası Bu İşi Sizin Yerinize Halledecek Android Video, Full PC Video