Submit link · Login · Register

Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film)

Original link: https://www.youtube.com/watch?v=zYYF7F0rHNQ

Avşar Film YouTube kanalına abone olarak yüklenen tüm videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

http://bit.ly/AvsarFilmYoutube


Su ve Ateş filminin tamamını izlemek için;

https://youtu.be/zYYF7F0rHNQ


Su ve Ateş filminden En Özel Sahneleri izlemek için;

https://www.youtube.com/playlist?list...


Avşar Film ve DNZ Film ortaklığında gerçekleştirilen 2013 yapımı Su ve Ateş'in yönetmen koltuğunda Özcan Deniz oturuyor.

Filmin konusu:
Dil eğitimi için Londra'ya giden, daha sonra da oraya yerleşen Yağmur, uçakta Kemal ile tanışır. Yağmur gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal'e aşık olur. Kemal'in gerçekten de Yağmur'dan sakladığı sırlar vardır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, aşiretler arası bir hesaplaşmasının ve kan davasının içerisindedir.


Doğunun kanunlarından uzağa kaçan bir adam olan Haşmet ve hayatın acı gerçeklerinden bihaber, saf ve duru bir kız olan Yağmur'un imkansız aşkının hikayesidir. Doğu ve Batının, Güneş ve Ayın, Su ve Ateş'in masalıdır bu aşk…

Özcan Deniz'in rol aldığı "Evim Sensin" filmini de tek parça ücretsiz hd film kalitesinde Avşar Film Youtube kanalından
https://youtu.be/aSdcNJKTpow
adresinden izleyebilirsiniz.

Türk filmi kategorisinde iddialı bir yerde olan filmde Özcan Deniz, Yasemin Allen, Kaan Çakır, Pelin Akil, Yusuf Akgün, Cem Uçan, İrem Candar, Burçin Birben, Burcu Kıratlı ve Şefika Tolun gibi isimler rol alıyor.

Özcan Deniz'in rol aldığı yerli film listesi;
- Evim Sensin
https://youtu.be/aSdcNJKTpow

- Su ve Ateş
https://youtu.be/zYYF7F0rHNQ#SuVeAteş

#ÖzcanDeniz

#YaseminAllen

#Film

#YerliFilm

#AvşarFilm

#Aşk

#Romantik

#Duygusal

#TekParça

#FullHd

#Filmİzle


Continue to site →

Tags

Preview

Related videos

See also

Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) 3gp mp4 HD video, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) Video Songs, Video, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) bollywood movie video 3gp, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) video Download mp4 , Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) hindi movie, songs download, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) all video download, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) Hd Video Songs, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) full song download, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) Movie Download, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) Bollywood Songs, New Song,Out Now!, Su ve Ateş - Tek Parça Film (Yerli Film) Android Video, Full PC Video

More links