Submit link · Login · Register

Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film)

Original link: https://www.youtube.com/watch?v=x2-aUA3l014

Başarılı bir doktor olan Emel, varlıklı ve sevgi dolu bir adam olan kocası Murat ile birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Çiftin yaşadığı en büyük problem ise istemelerine rağmen çocuklarının olmamasıdır.

Maço bir adam olan Zeki ise çıkardığı sorunlarla hem karısını hem de çevresindekileri bezdiren bir taksi şoförüdür. Zeki ve karısı da tıpkı Emel ile Murat gibi çocuk sahibi olamamaktadır. Zeki bir gece kaza yapar ve Emel'in çalıştığı hastaneye götürülür. Emel'in Zeki'ye elektro şok uyguladığı anda hayatlarında beklenmedik tuhaflıklar meydana gelecektir.

Yönetmen: Ahmet Hoşsöyler
Oyuncular: Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Gökhan Mumcu
Tür: Komedi, Romantik
Yapım yılı: 2015

=========================================

Tele Yapım Kanalına ABONE OLUN:
https://goo.gl/fFVYm4



#teleyapım

#mavigece

#yerlifilm


Continue to site →

Tags

Preview

Related videos

See also

Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) 3gp mp4 HD video, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) Video Songs, Video, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) bollywood movie video 3gp, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) video Download mp4 , Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) hindi movie, songs download, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) all video download, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) Hd Video Songs, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) full song download, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) Movie Download, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) Bollywood Songs, New Song,Out Now!, Mavi Gece - Tek Parça Full HD (Yerli Film) Android Video, Full PC Video

More links