Submit link · Login · Register

İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film)

Original link: https://www.youtube.com/watch?v=pzo147AFsv8

Avşar Film YouTube kanalına abone olarak yüklenen tüm videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

http://bit.ly/AvsarFilmYoutube


İkinci Şans filminden en özel sahneleri izlemek için;

https://www.youtube.com/playlist?list...


İkinci Şans filmini iTunes'dan satın almak için;

http://apple.co/2xbMjH2


Birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yolları kesişir. Biri matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın, Yasemin, diğeri Cemal Et restoranın sahibi karizmatik gurme, Cemal. Cemal ele avuca sığmaz, dışa dönük, gamsız, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir adamdır. Yasemin ise geçmişte yaptığı yanlış bir seçimin yaralarını sarmaya çalışan, kalın kabukları olan, yaşayacağı her şeyi matematiksel hesaplar yaparak kararlaştıran, ürkek, korumacı bir kadındır. Normal hayatta birbirlerinin yüzüne bile bakmayacak bu iki kişinin karşılaşması önce kavgalarla başlayıp sonra aşka dönüşüp sonra da bizi hüzne boğacaktır. İkilinin ortak yanı her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğudur. Her ikisinin de derinlerine indiğimizde bunun kolay bir aşk olmayacağını görürüz.

Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu, Berrin Arısoy Akhasanoğlu, Fulya Şirin, Anıl Altınöz, Aybike Turan, Duygu Çelebi ve Füsun Erbulak gibi isimlerinde yer aldığı yerli film "İkinci Şans" YouTube'da.


#İkinciŞans

#ÖzcanDeniz

#NurgülYeşilçay

#Film

#YerliFilm

#AvşarFilm

#Aşk

#Romantik

#Duygusal

#TekParça

#FullHd

#Filmİzle


Continue to site →

Tags

Preview

Related videos

See also

İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) 3gp mp4 HD video, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) Video Songs, Video, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) bollywood movie video 3gp, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) video Download mp4 , İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) hindi movie, songs download, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) all video download, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) Hd Video Songs, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) full song download, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) Movie Download, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) Bollywood Songs, New Song,Out Now!, İkinci Şans Film / Özcan Deniz & Nurgül Yeşilçay (Yerli Film) Android Video, Full PC Video

More links