Submit link · Login · Register

ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN

Original link: https://www.youtube.com/watch?v=WYhjQOSlG0I

ARINMA GECESİ (THE PURGE) 13 EYLÜL'DE SİNEMALARDA!

Facebook:
http://www.facebook.com/UIPTurkiye

Twitter:
http://www.twitter.com/UIPTurkiyeHer yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır.

Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika'da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir.

Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir.
.
Yıllık Arınma Gecesi sırasında James Sandin'in (Ethan Hawke) güvenlikli evine davetsiz bir misafir zorla girdiğinde bir aileyi parçalamakla tehdit eden bir dizi olayı başlatır. Şimdi geceyi saklandıkları canavarlara dönüşmeden geçirmek James'e, karısı Mary'ye (Lena Headey) ve çocuklarına bağlıdır.

James DeMonaco (Assault on Precinct 13 ve The Negotiator'ın yazarı) tarafından yönetilen Arınma Gecesi filminin yapımcısı Blumhouse'dan Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious, Sinister), Platinum Dunes'un ortaklarından Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form (The Amityville Horror, The Texas Chainsaw Massacre) ile Sébastien Kurt Lemercier (Assault on Precinct 13)'dir.


Continue to site →

Tags

Preview

Related videos

See also

ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN 3gp mp4 HD video, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN Video Songs, Video, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN bollywood movie video 3gp, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN video Download mp4 , ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN hindi movie, songs download, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN all video download, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN Hd Video Songs, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN full song download, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN Movie Download, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN HD video Download, Mp4 Songs Download, video, 3gp, mp4 download, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN Bollywood Songs, New Song,Out Now!, ARINMA GECESİ (THE PURGE) ALTYAZILI İLK FRAGMAN Android Video, Full PC Video

More links

Поздравления с днем рождения маме от дочери - PozdravOK.ru, С днем рождения мама — стихи, поздравления - PozdravOK.ru, Поздравления маме от дочки с Днем Рождения - Pozdravik.ru, Поздравления с днем рождения мамы от дочери в стихах до слез, Поздравления маме от дочки с Днем Рождения - oloveza.ru

Стихи На День Рождения Мамы От Дочери

Поздравления с днем рождения маме от дочери - PozdravOK.ru, С днем рождения мама — стихи, поздравления - PozdravOK.ru, Поздравления маме от дочки с Днем Рождения - Pozdravik.ru, Поздравления с днем рождения мамы от дочери в стихах до слез, Поздравления маме от дочки с Днем Рождения - oloveza.ru